O nás, informace

Kdo jsme?

Jsme tělovýchovná jednota, která je součástí České asociace Sport pro všechny. Děláme cvičení pro rodiče s dětmi, předškolní děti, školní děti, dále pak cvičení pro ženy a volejbal.

Naše činnost

Cvičíme v tělocvičně s menšími dětmi od 3 let a předškoláky. Zahrají si hry odpovídající jejich věku. Děti se hravou formou naučí cvičit na různém tělocvičném nářadí, například na trampolínce, bedně, žíněnkách, hrazdě.

Na školní děti také čekají různé hry, cvičení na nářadí, míčové hry. Účastníme se soutěží v atletice, Medvědí stezky (orientační závod v přírodě), míčového trojboje a dalších akcí pořádaných regionální a krajskou organizací České asociace Sportu pro všechny.

Velmi oblíbené je cvičení pro ženy, kde si při příjemné hudbě se zkušenými cvičitelkami procvičíme celé tělo.

Cvičitelé

Věnují se vám tito kvalifikovaní cvičitelé II. a III. třídy:

Jméno cvičenci
Jarmila Aufartová děti